bozcak
  1. BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ

Kurumsal "Yeni Girişimci Güç"

2015 yılında Ankara'da kurulan Bozcak, kuruluşundan itibaren "Reklam, Matbaa ve Kırtasiye" alanında öncü çalışmalar ve yatırımlar yapmış, kısa süre içinde yatırımlarını Sigortacılık, Finans, İnşaat, Otomotiv ve Turizm sektölerine de yaymayı hedeflemiş ve bu sektörlerde de faaliyet göstermeye başlamıştır. Bozcak, bu sektördeki faaliyetleri ile Ankara'da başta olmak üzere Türkiye'de bir çoğu yeni ya da ilk olan atılımlar gerçekleştirmiştir.

Şirketimiz, girişimci ruhu ile farklı sektörlerde farklı iş alanlarında yerini almış, Ankara’da önemli şirketlerden biri haline gelmiştir. Özel sektörde 10 yıllık temiz bir geçmişi olan kurucumuz; kurduğu firma ile çok farklı sektörlerde faaliyet gösteren, çalışkan, dürüst, cesur ve öncü bir kuruluş olmayı hedeflemiştir. Şirketlerimizde en büyük prensibimiz girişimci vizyon, güvenilirlik ve dürüstlüktür.

kurumsalBozcak ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, saygın firmalarla yaptığı iş birlikleriyle, büyümeye devam etmektedir.

Bozcak müşteri gereksinimlerine uygun, güvenli, öncü ve farklı işler ile kesintisiz hizmet sağlayan ve ismi anılınca güven veren bir şirket olmayı hedeflemiştir.